S autoškolom do krka
S Autoškolom Rusan do Krka
25/02/2021
Polaganje B kategorije na vozilu sa automatskim mjenjačem
21/04/2021
S Autoškolom Rusan do Krka

Red, rad, disciplina i puno zabave

Naše kandidatkinje krenule su iz tmurnog Zagreba savladati vožnju autocestom bez očekivanja različitih vremenskih uvjeta. Na putu do Rijeka pratila ih je magla, snijeg uz kolnik, povremena kiša nakon čega je zasjalo sunce u Rijeci.

Iskustvo duge vožnje autocestom svakom kandidatu daje priliku za rast i odgovor na brojna pitanja koja ih muče na temu autoceste. Samo uključivanje na autocestu, naplata cestarine, upravljanje vozilom pri većim brzinama, pretjecanje i ulazak i nepoznat im grad iz pozicije vozača probija njihove granice.

Vožnja po magli na autocesti je bio dodatni izazov s obzirom na dugo iščekivano proljeće koje još nismo u prilici upoznati.