Online nastava
5 Savjeta za sigurnu vožnju u zimskim uvjetima
02/12/2020
Vozačka dozvola: Automatski ili ručni mjenjač
02/02/2021
Kako se suočiti sa izazovima u vrijeme pandemije?

Online nastava

Online predavanja za vozački ispit
 
Pred nama i vama su novi izazovi koji nas razdvajanju ali i spajaju. Online nastava podrazumijeva učenje bez fizičkog kontakta ali i puno mogućnosti.

Spajamo se zajedno preko Zoom aplikacije, pa Vas molimo da ju preuzmete prije početka nastave. Naša predavačica File Vam šalje pozivnicu za pristup nastavi putem Vašeg e-maila ili WhatsApp-a nakon čega ste dio naše virtualne učionice. Omogućiti ćemo Vam pristup sminci predavanja, individualne konzultacije, zajedničko učenje i vježbanje.

Za dodatne informacije kontaktirajte nas putem naših kontakt podataka:
KONTAKT

Hvala na ukazanom povjerenju.